Home » Martinuss Trucker pokazał film z pracy na plandece

Martinuss Trucker pokazał film z pracy na plandece

Fot. YouTube

Martinuss Trucker opublikował po dłuższym czasie nowy film, w którym pokazał jak wyglądał jego ostatni dzień w pracy w niemieckiej firmie ContainerLifter GmbH.

Przypomnijmy, że polski kierowca, który zatrudnił się tylko do jazdy na kontenerach, został na jeden dzień „zesłany” do pracy na naczepie z plandeką. Po zakończeniu szychty, Martinuss wszedł w polemikę z właścicielami spółki, która raczej zakończy jego karierę w tej firmie.

W nowym filmie zobaczycie, jak wyglądał ostatni dzień pracy Martinussa u niemieckiego pracodawcy. Na końcu popularny youtuber, wydał oświadczenie, z którego co prawda niewiele wynika, ale wydaje się, że do tego pracodawcy Polak już nie wróci.

– Ja nie mogę ciężko pracować fizycznie. Z uwagi na mój bark, nie mogę wykonać pewnych określonych ruchów. Zatrudniłem się na kontenery, a nie na plandekę. Nawet gdybym był zdrowy i nie miał problemów z barkiem, to nie zgodziłbym się pracować na plandece za te same pieniądze, za które pracuję na kontenerach – powiedział MT.