Home » Typowy Dziad zdegustowany „owłosioną” dziewczyną

Typowy Dziad zdegustowany „owłosioną” dziewczyną

Fot. YouTube/TypowyDziad

Aż dwa tygodnie kazał nam czekać na nowy odcinek Jacek z kanału Typowy Dziad. Poznański biznesmen nie przestaje nas zadziwiać i rozśmieszać.

Tym razem pod koniec filmu, oberwało się przechodzącej ulicą obcej dziewczynie, która widocznie nie była fanką depilacji, przynajmniej pod pachami.

– Zobaczyłem coś, czego nie chciałem zobaczyć. Ma to związek z owłosieniem. Młoda dziewczyna podniosła ręce do góry, aby związać włosy i… chyba nowoczesna w tych kwestiach musi być, albo starodawna, bardzo starodawna – zauważył zdegustowany Jacek.

W nowym materiale dostało się również pieszym.

– To, co teraz piesi odpieprzają to jest skandal. Normalnie nie da się jeździć, bo oni bez zastanawiania wchodzą na drogę. Trzeba tak uważać na drodze na pieszych, że w głowie się nie mieści – skarżył się właściciel firmy transportowej ze stolicy Wielkopolski, który w tym odcinku częściej jeździł busem niż ciężarówką.

– Jazda busem sprawia mi dziką przyjemność. Przypominają mi się stare, dobre czasy. Mimo iż nasz bus ma ponad 20 lat oraz trochę mankamentów, to elementy nośne ma zdrowe. Swoje zadanie w firmie spełnia w 100 procentach. Nie wiem, jak radziliśmy sobie wcześniej bez tego auta – pochwalił wiekowego Peugeota.

Zobaczcie sami, co słychać w firmie Typowego Dziada.