Home » Martinuss Trucker stracił stałe auto

Martinuss Trucker stracił stałe auto

Fot. YouTube

Polski kierowca „Martinuss Trucker”, który wszedł w otwarty spór z właścicielami firmy Containerlifter GmbH stracił stałe auto.

Utrata nowego DAF-a spowodowana jest odwetem jednego z prezesów spółki, który nie przepada za Polakiem. Ten dodatkowo podpadł, odmawiając pracy na ciężarówce z plandeką, gdyż jak twierdzi Marcin, on – ze względu na stan zdrowia – zgodził się pracować tylko na kontenerach.

W ostatnich filmach, opublikowanych na kanale Martinuss Trucker, widać Marcina jeżdżącego DAF-em kolegi. Na razie nie wiadomo, czy Polak na dłużej zostanie w tej firmie, bo widać, że sytuacja nadal jest napięta.

Jak poinformował Marcin, aby zapobiec delegowaniu go do innych prac (w tym na plandekę), przedstawił szefostwu firmy zaświadczenie lekarskie, które nie spodobało się zarządowi Containerlifter GmbH.

– Na razie pracuję, ale zobaczymy jaki będzie rozwój sytuacji. Na pewno, jak znajdę lepszą ofertę pracy, za lepsze pieniądze i gdzie będę szanowany jako człowiek, to… Szukam nowego pracodawcy – oświadczył w ostatnim filmie Marcin.