Home » Martinuss Trucker chce założyć się z widzem

Martinuss Trucker chce założyć się z widzem

Fot. YouTube

Okres urlopowy w pełni, co również widać na kanałach youtubowych kierowców, którzy przestali dodawać nowe filmy. Jedynie Martinuss Trucker realizuje materiały i trzeba mu to oddać robi to nadzwyczaj konsekwentnie.

W ostatnich jego filmach, motywami przewodnimi są pieniądze i nowa praca. Marcin szuka nowego pracodawcy, który zagwarantowałby mu lepsze wynagrodzenie i większy szacunek, niż ten który otrzymuje w spółce Containerlifter GmbH.

W piątkowym filmie Martinuss wyzwał na pojedynek jednego z widzów, który zarzucił mu kłamstwo. – Jeden z moich widzów napisał, że ja kłamię w sprawie moich zarobków, że tak naprawdę zarabiam 1900 euro. Jak to jest, że gość wie lepiej ode mnie, ile ja zarabiam? – pytał w najnowszej produkcji.

Polski kierowca zaproponował widzowi zakład o 2 tysiące euro. – Nagram filmik z moimi wszystkimi kwitami z wypłat i pokażę wyciąg z konta. Jeśli to ja kłamię, to oddam widzowi 2 tysiące euro, jeśli to on fałszywie mnie oskarża, to ja przytulę tę kasę – zapowiedział Marcin.

Nowy filmik Martinussa możecie obejrzeć tutaj: