Home » Kate Truckdriverce stuknęła „pięćdziesiątka”

Kate Truckdriverce stuknęła „pięćdziesiątka”

Fot. Instagram/https://www.instagram.com/kate_truckdriverka/

Popularnej kierowczyni (tak, jest taka forma żeńska od słowa kierowca), Kate Truckdriverce stuknęła „pięćdziesiątka”. Oczywiście nie w dowodzie osobistym, bo Kasia nadal wygląda na 24 lata, ale w liczbie followersów na Instragramie.

Wynik pięćdziesięciu tysięcy obserwujących jest imponujący, zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że żaden z nich nie został kupiony, a do takiego wyniku Kaśka doszła swoją pracą.

Przy tej okazji, Kate podziękowała na Instragramie za atencję.

Jestem wdzięczna, że jesteś tu ze mną, dodajesz mi otuchy, wspierasz słownie, poznajesz moją historię, nie oceniasz zbyt pochopnie, czasem mnie rozumiesz i klepiesz po plecach, a czasem dasz motywacyjnego kopa w dupę. Wszystko to, co mam, zawdzięczam Wam i pracy w rozwój social mediów. Żaden lajk nie został kupiony, nie mam asystenta, nie mam nikogo, kto wyznaczałby mi ścieżkę „kariery”. Nie muszę mieć. Czuję się wdzięczna za to, co mam i szczęśliwa, jako mama, jako kierowca zawodowy i jako 33-letnia kobieta – napisała Kate, ozdabiając wpis kapitalną fotografią.

Kaście życzmy kolejnych 50k obserwujących i patrząc na jej tempo, można spodziewać się, że niebawem będzie świętowała „setkę”.

Przy okazji, polecamy najnowszy film Kate na YT.