Home » Karol na salonach – czyli Wojtyła VIP

Karol na salonach – czyli Wojtyła VIP

Fot. Instagram

W ten weekend (24-26.06), na stadionie w Gdańsku, odbywa się Międzynarodowy Zlot Pojazdów Ciężarowych Baltic Truck Festival. Wielu znanych kierowców już w piątek pojawiło się na obiekcie Lechii, a wśród nich był również Karol Wojtyła.

Prezes „Wojtyła Transport” przebywa na Zlocie razem firmą Invoitix, a dość obszerną relację z wydarzeń prezentuje na swoim profilu na Instagramie.

Generalnie okropne nudy (na relacjach), choć wieczorny przekaz na IG dał nam sporo do myślenia. Karol pochwalił się wstępem do strefy VIP. Niby nic szczególnego, ale jednak styl w jakim to zrobił, budzi niesmak.

– Jesteśmy w strefie VIP. Do tej strefy można wejść tylko ze złotą opaską, a my takie mamy, więc możemy się rozgościć – oznajmił prezes Wojtyła, na Instastories.

Karolu! Porządny VIP nie chwali się publicznie faktem, przebywania w strefie dla ważnych osób. Rozumiemy, że dla Ciebie to nowość i wielka nobilitacja, ale następnym razem, albo zachowaj ten fakt dla siebie, albo pochwal się subtelnie, z klasą, a nie jak Dyzma na salonach.